REKLAM ALANLARI

METRO VAGON İÇİ REKLAM ALANLARI

Günde 500 bin biletli yolcuya sahip olan metro içlerinde bulunan vagon reklamları ile hedef kitlenize nokta atışı yapabilirsiniz. Metroya binen kişiler hedef kitlenizin içerindeyse yer altında ilerleyen metroda görülmemesi imkansız olan reklam alalarında mesajınızı hedef kitlenize doğrudan ulaştırabilirsiniz. Sosyal ve kültürel etkinliklere katılan eğitim düzeyi orta öğretim ve üstü olan yolcular için ideal bir seçenek olan metro vagon içi reklamlarla planlı tüketime önem veren ve düzenli gelire sahip hedef kitlelere ulaşabilirsiniz.
Yolculuk Boyunca Hedef Kitleye Doğrudan Ulaşın

ANKARA MİNİBÜS REKLAM ALANLARI

MİNİBÜS ŞERİT GİYDİRME
Minibüslerin sağ ve sol taraflarında bulunan alanlar sayesinde hem yol boyunca hem de yolun karşısında bulunan hedef kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz. Gün boyu hareket halinde olan minibüsler mobil reklam aracı olarak işlev görürler. Bu sayede belirli bir lokasyondaki tüketiciler değil, güzergah boyunca söz konusu lokasyonda bulunan hedef kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz. Minibüs şerit giyme ile ister markanızın kurumsal tanıtımını yapabilir isterseniz de kampanya duyurusu yapabilirsiniz. Dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz reklam alanları ile vermek istediğiniz mesajı belirli lokasyonlarda, hedef kitlenize doğrudan ulaştırabilirsiniz.


ANKARAKART REKLAM ALANI

Ankaralıların ve Ankara dışından gelen misafirlerin sürekli olarak kullandığı Ankarakart reklamları ile markanızı hedef kitlenizin zihnine kazıyabilirsiniz. Ankarakart’a reklam vererek tek seferlik değil, her gün reklamınızın hedef kitleniz ile buluşmasını sağlayabilirsiniz. Yılda yaklaşık 4 milyon kişinin kullandığı tek kart kullanımı ile de sadece düzenli olarak metroyu kullananlara değil, aynı zamanda tek seferlik metro kullanan tüketicilere ve Ankara dışından gelen misafirlere de ulaşabilirsiniz. Yıllık ortalama 750 bin kişinin kullandığı Ankarakart ile reklamlarınızı hedef kitlenizle defalarca buluşturabilirsiniz.

TEK KULLANIM KART
Reklam alanı: 34,5 55,5 mm

ANKARAKART
Reklam alanı: 28 x 51,20 mm

ANKARA OTOBÜS İÇİ LED EKRAN

OTOBÜS İÇİ EKRAN
Markanızın değerini günden güne artıran otobüs içi ekranlarla otobüs kullanan hedef kitleye doğrudan erişebilirsiniz. Bu sayede nokta atışı yaparak reklam bütçenizi optimize etmiş olursunuz. 423 hat ve bin 750 otobüsün günlük ortalama 8 bin 800 sefer yaptığı düşünüldüğünde günde yaklaşık 1 milyon kişiye erişme şansınız olacak. Çok cazip fiyatlarla reklam verebileceğiniz otobüs içi led ekranlar, hareketli görüntülerin kullanılmasına uygun olduğu için tüketicilerin dikkatini daha fazla çeker. Böylece siz markanızın değerin değer katarken markanız da potansiyel müşterilerinizin sadık müşterilere dönüşmesiyle büyür.

‘‘1366 X 768 pxl 17 inch ekran’’

ANKARA KİOKS REKLAM ALANLARI

SMART BANKO
Ankara’da aylık ortalama 6.5 milyon kişi metro kullanıyor.

SMART VE MİNİ BANKO
Günlük ortalama 250.000 kişi bankoların önünden geçiyor.

Ankara’da tüm metro istasyonlarında bulunan smart ve mini bilet dolum kioslarında da yıllık ortalama 11 milyon dolum yapılmaktadır. Smart ve mini banko reklamları sayesinde reklamlarınız sadece metro kullanıcıları tarafından değil, aynı zamanda metro altından alışveriş yapan yüzlerce kişi tarafından görülecek. Mevsim koşullarının ve kişisel tercihlerin sayesinde güzergahını metro altından belirleyen tüketicilerin de göreceği smart ve mini banko reklamları sayesinde gün içerisinde binlerce kişiye ulaşabilirsiniz. Böylelikle mesajınızı hedef kitlenize doğrudan ulaştırabilir ve marka değerini artırabilirsiniz.

© 2021 abrakadabra-ad